Rychlý kontakt
Tweet

Tweet

Tweet 2023

V roce 2023 se zákazníkům, kteří hledají skútr s elegantním a unikátním stylem, představila nová verze modelu Tweet.

Skvělý pocit bezpečí, dobrá manévrovatelnost a dobré držení stopy, to vše se pojí s velkými koly, která nyní přijíždějí do nové éry zabudované v posledním designovém jazyku značky Peugeot. Díky světlům ve tvaru tesáků umístěným na předním plastovém panelu stojí hrdě za standardy značky. Skútr je vybaven hexagonálním předním LED světlometem a hranatými tvary, které umožňují každému vyjádřit svůj vlastní styl, LCD displejem, dále USB zásuvkou nebo úložným prostorem pod dvoumístným sedadlem.

Peugeot Tweet má design prémiového skútru bez kompromisů na pohodlní jezdce nebo spolujezdce.

Informace k nové verzi Tweet Standard 2023 naleznete zde (0,3 MB, PDF)
Informace k nové verzi Tweet GT 2023 naleznete zde (0,3 MB, PDF)

Tweet 2023
Twee - displej

Tweet se díky kompaktním rozměrům, velkým 16" kolům a své spolehlivosti řadí k nejprodávanějším modelům od Peugeotu. Se svým nestárnoucím neo-retro designem s typickými designovými prvky Peugeotu, jednoduchému ovládání a francouzskou nonšalantností sobě vlastní je vhodným skútrem pro každého, kdo shání každodenního, nenápadného a přitom spolehlivého společníka s prvotřídním poměrem výkon/cena.

 

Svému uživateli nabízí komfortní podvozek, lineárně naladěný motor s variátorem, plochou podlahu s háčkem na zavěšení tašky, úložný prostor pod sedlem s možností otevření z řídítek bez nutnosti vypínat motor nebo uzamykatelnou přihrádku pod řídítky. Velkou výhodou je také zadní nosič, který je součástí výbavy a není nutné ho dokupovat.

Model Tweet si můžete dopřát v provedení 50 ccm, 125 ccm a 170 ccm za velice příznivou cenu. Motorizace 50 ccm a 170 ccm jsou na objednávku.

Katalog a technické parametry končího modelu s akční cenovkou Tweet 2022 ke stažení (0,3 MB, PDF)

Informace k nové verzi Tweet Standard 2023 naleznete zde (0,3 MB, PDF)
Informace k nové verzi Tweet GT 2023 naleznete zde (0,3 MB, PDF)

Na skútr Tweet Vám stačí i běžný řidičák na osobní auto (případně už i skupina A1 od 16 let)

 

Osobní údaje

Oslovení*
Osoba*
Kontakt*
Email*
Telefon*

Požadavek

Druh*
Model* Skútry / Tweet
Lokalita*
Termín
Nákup skútru
Současný skútr

Poznámka

Souhlas majitele osobních údajů

Odeslané údaje ve formuláři zpracováváme a uchováváme za účelem reakce na vyžádaný dotaz. Data jsou odeslána na firemní emailový účet a pro zajištění proti ztrátě a kontrole uloženy do databáze, kde jsou k nahlédnutí pouze pověřeným osobám. Z kontaktního emailu nás můžete požádat o trvalé odstranění osobních údajů z našeho systému. Data jsou využita pouze správcem osobních údajů a nejsou poskytována třetím stranám.

Souhlas*
* Označená pole jsou povinná