Rychlý kontakt
Kisbee

Kisbee

Model Kisbee je stálicí nabídky Peugeotu. Své zákazníky oslovuje především uhlazeným designem s důrazem na kvalitu zpracování. S možností řídit od 15 let a velice snadnému ovládání je Kisbee ideální volbou pro začínající skútristy a skútristky. Svými kompaktními rozměry potěší také majitele karavanů - lehké Kisbee se vejde všude!

Model Kisbee se nabízí v několika variantách. Active představuje standardní provedení, které boduje povedenými barvami, ze kterých si vybere každý. Ostatní varianty představují alternativu se sportovním nádechem. Obzvlášť zajímavá je verze Streetline, která má navíc plastové kryty světel a boků.

Katalog a technické parametry modelu Kisbee ke stažení (0,2 MB, PDF)
Katalog a technické parametry modelu Kisbee GT ke stažení (0,2 MB, PDF)
Katalog a technické parametry modelu Kisbee Streetline ke stažení (0,2 MB, PDF)
Katalog a technické parametry modelu Kisbee Motul ke stažení (0,2 MB, PDF)

Osobní údaje

Oslovení*
Osoba*
Kontakt*
Email*
Telefon*

Požadavek

Druh*
Model* Skútry / Kisbee
Lokalita*
Termín
Nákup skútru
Současný skútr

Poznámka

Souhlas majitele osobních údajů

Odeslané údaje ve formuláři zpracováváme a uchováváme za účelem reakce na vyžádaný dotaz. Data jsou odeslána na firemní emailový účet a pro zajištění proti ztrátě a kontrole uloženy do databáze, kde jsou k nahlédnutí pouze pověřeným osobám. Z kontaktního emailu nás můžete požádat o trvalé odstranění osobních údajů z našeho systému. Data jsou využita pouze správcem osobních údajů a nejsou poskytována třetím stranám.

Souhlas*
* Označená pole jsou povinná