Rychlý kontakt
Uvedení novinek pro rok 2023

Uvedení novinek pro rok 2023

ROk 2023 ve znamení pěti novinek

Po 125 let přispíval Peuget k psaní historie městské dopravy díký svým dvou- a tříkolovým motorizovaným dopravním prostředkům. Při příležitosti výstavy EICMA 2022 představil Peugeot pět nových modelů, které ztělesňují ladnou a nápaditou DNA značky Peugeot tou dosud nejodvážnější cestou.

Nová identita a nový přístup k designu, který Peugeot nastartoval v průběhu minulého roku, se promítá nejen do vzhledu skútrů, ale i do nových modelů, které pro rok 2023 společnost Peugeot Motocycles připravila.

Již za pár týdnů budete moci objevit kouzlo nové generace oblíbených skútrů Django a Tweet i zcela nové modely XP400, PM-01 či elektrický skútr e-Streetzone.

Předpokládáme, že zvlášť u nových modelů bude zájem převyšovat výrobní kapacity. Abychom byli schopni uspokojit přání co nejširšího okruhu zájemců o skútry Peugeot, umožňujeme již nyní předobjednávat vybrané skútry tak, abyste na jaře mohli užívat nové či inovované modely mezi prvními v Evropě!

 

 
UGC

XP400_GT

XP400 – dvoukolové SUV

XP400 je kříženec mezi prémiovými městskými skútry a motocykly. Skútr, která nutí mysl cestovat. Jeho design s atletickými proporcemi reprezentuje dynamickou a dobrodružnou image, denní svícení ve tvaru tesáků odkazuje na DNA lví značky.

Proč XP400?

 • Rychlý a úsporný 400cc motor – 36.7k
 • Výborné jízdní vlastnosti díky skvělému odpružení a brzdám s ABS a velkým kolům
 • Přístrojový panel s 5“ palcovým TFT displejem, smart-key, USB zásuvka

Skútr XP400 si pořídíte ve třech různých verzích

 • XP400 Allure - silniční verze modelu XP400. Z designového hlediska jsou zachovány všechny klíčové vlastnosti, tato verze je navíc podpořená Pirelli pneumatikami, které skvěle drží stopu a nastavitelnýcm plexi a klasickou podlahou.
 • XP400 GT nabízí unikátně stylizovanou verzi. Kouřově zbarvený plexi štít, high-endové odpružení a ostře řezané linie. Najdete zde i drátová kola a pneumatiky s lehce off-roadovým vzorkem.

Pro každodenní dobrodružství jsme vyvinuli řadu doplňků pro obě verze. Ochranný trubkový rám, mlhová světla, velkorysý kufr či třeba deku na nohy. Další doplňky pak budou do nabídky přidány po zahájení prodeje, který plánujeme na konec 1. čtvrtletí 2023.

 

PM-01: skutečný městský motocykl

Návrat značky Peugeot do světa motocyklů se nese v duchu dynamiky a unikátního hrdého designu. Lehký a výkonný motocykl je praktický ve městě i plný emocí během víkendových výletů.

Proč PM-01?

 • unikátní roadster je k dispozici ve dvou motorových variantách – 125ccm (14 k) a 300ccm (29 k)
 • Silnější varianta nabízí optimální jízdní i díky nízké hmotnosti 162kg. PM-01 s motorem 125ccm váží dokonce pouhých 152kg.
 • Šestirychlostí převodovka, ABS, 17“ palcová drátová kola
PM_01
e-streetzone

Nabitý skútr pro vaše každodenní cestování

Nejnovější skvost v celé kolekci Peugeot Motocycles byl odhalen v říjnu 2022. E-Streetzone se perfektně hodí pro lidi hledající lehké vozidlo se snadným ovládáním v městském provozu.

e-Streetzone - když se městský život elektrifikuje

Proč e-Streetzone?

 • k dispozici jsou dvě varianty – jedno- a dvoubateriová. Jednobateriový model disponuje dojezdem 51km při maximální rychlosti 45km/h a dokonale tak vyhovuje běžnému městskému cestování. Pro náročnější uživatele je k dispozici dvoubateriové provedení s dojezdem až 112km!
 • baterii lze velmi snadno vyjmout z pod sedla a nabíjet z běžné zásuvky doma nebo třeba v kanceláři. Za 4.5 hodiny nabijete baterii na 80% kapacity.
 • k dispozici bude i provedení Cargo s připravenou platformou pro montáž velkého převozního boxu, ideální provedení například pro městské rozvozové služby

 

 

Django Evo - neo-retro skútr

Velmi nostalgický design ukrývá moderní technologie par excellece, Django EVO je dnes neo-futuristické, moderní a výkonné. Přední svítící tesáky odkazují na inovovanou identitu značky Peugeot, výsledkem je ikonický skútr, který Vám umožní vyjádřit Vaši individualitu a osobnost.

Proč Django EVO?

 • čtyřtaktní jednoválec o obsahu 125cc s elektronickým vstřikováním paliva zajistí dostatečnou dynamiku v městském provozu
 • dvanáctipalcová kola, ABS a hmotnost jen 134kg jsou zárukou skvělé ovladatelnosti a dobrý grip
 • k dispozici je řada volitelných doplňků včetně opěrky spolujezdce, kufrů či hliníkové podlahy
 • a prostě ten úchvatný design!

 

Django-EVO
tweet2023

Přepracovaný Tweet

Jeden z nejprodávanějších skútrů v Evropě je populární zejména pro svá velká kola, stabilitu a praktičnost. Nejen, že je krásný a elegantní, s velkými koly se pojí velký pocit bezpečí, dobrá manévrovatelnost a dobré držení stopy.

Proč Tweet?

 • osvědčený motor o objemu 125CC a výkonem 11.5 koně
 • velmi nízká hmotnost 106kg v kombinaci s velkými koly a optimálnímu posedu ve výšce 79cm od země poskytuje dokonalou jistotu při řízení
 • atraktivní design s novými světly ve tvaru tesáků na předním plastovém panelu se hrdě hlásí k modernímu Peugeot designovému jazyku

Vybírat můžete samozřejmě již nyní z celé naší bohaté modelové řady a našich skladových skútrů.

 

 

Celou tiskovou zprávu si přečtete na tomto odkazu: https://moto.federalcars.cz/data/cz_novinky/9/files/peugeot_motocycles_press_kit_cz.pdf (PDF, 3,7 MB)